jesteśmy by pomóc rozwinąć twój biznes

Zróbmy razem dobry projekt

Prowadzimy projekty, zarządzamy zdalnymi zespołami, robimy analizy potrzeb technologicznych przedsiębiorstwa, wspieramy w kontaktach z dostawcami i koordynujemy wszystkie prace.

Zmieniamy problemy na rozwiązania

Wspieramy małe i średnie firmy w działaniach IT. Prowadzimy projekty, zarządzamy zdalnymi zespołami, robimy analizy potrzeb technologicznych przedsiębiorstwa, wspieramy w kontaktach z dostawcami i koordynujemy wszystkie prace. Masz problem związany z IT? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie dopasowane specjalnie dla Ciebie!

R

Zarządzanie projektami IT

Zaplanujemy i poprowadzimy Twoje projekty i przedsięwzięcia w obszarze IT i nie tylko. 

R

Zarządzanie zespołami

Potrzebujesz wsparcia w organizacji pracy zespołu? Zajmiemy się planowaniem i przydzielaniem zadań a Ty będziesz otrzymywał informacje po postępach zamiast o problemach.
R

Wdrażanie oprogramowania

Zapewniamy wsparcie w wyborze dostawcy i pomoc na całym etapie prac z nimi.

 

R

Analiza biznesowa

Zajmiemy się analizą potrzeb i procesów biznesowych oraz ich optymalizacją. 

R

Dobór narzędzi

Dobierzemy narzędzia dopasowane do potrzeb Twojego projektu i jego skali.

R

Planowanie i organizacja

Nie wiesz jak się za coś zabrać, jak usprawnić pracę lub stworzyć procedury? Potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu planu projektu? 

Co zyskujesz wybierając nas?

}

Odzyskany czas

Nie musisz robić wszystkiego sam. Bądź ekspertem w swojej dziedzinie a my zajmemy się tym co odrywa Cię od robienia biznesu

Rozwiązania dopasowane do potrzeb

Oferujemy Ci rozwój Twojej firmy bez konieczności zatrudniania nowego pracownika.

Kontrola nad projektem

Otrzymasz kontrolę nad projektem na takim poziomie jakiego potrzebujesz. Będziesz informowany na bieżąco o wszystkich ważnych dla Ciebie sprawach.

Wsparcie na każdym etapie powierzonego projektu

Zadbamy o sprawną organizację pracy, komunikację oraz zajmiemy się zadaniami, które odciągają Cię od ważnych spraw.

Narzędzia do samodzielnego kontynuowania wprowadzonych zmian

Nie zostawimy Cię samego. Dzielimy się wiedzą i dbamy o to, żebyś sam mógł dalej się rozwijać.

Korzystna forma rozliczenia

Nie wiążemy się żadną umową długoterminową. Rozliczamy się z czasu, który poświęcamy na działania dla Ciebie.

Jak działamy?

Bezpłatne konsultacje

Poznajmy się wzajemnie. Zamów bezpłatne konsultacje, podczas których omówimy Twoje potrzeby i projekty a potem, w ciągu kliku dni prześlemy Ci pomysł na naszą współpracę i wstępny plan działania. 

Wolisz przynajmniej raz spotkać mnie na żywo? Wszystko da się zrobić. Jeśli rozważasz dłuższą współpracę możemy się spotkać na terenie Warszawy i okolic by lepiej się poznać.

Oferta indywidualna

Oferta ustalana jest w zależności od zadania, jakie chcesz nam zlecić. Np. wykonanie przygotowanie konkretnych dokumentów projektowych czy prowadzenie całego projektu.

Szybkie rozpoczęcie współpracy

Rozpoczęcie współpracy jest szybkie, pracujemy online. Nie tracisz czasu na żmudny proces rekrutacji, nie musisz też czekać aż skończy nam się okres wypowiedzenia. Jestem dla Ciebie niemal „od zaraz”.

Brak umowy długoterminowej

Nie wiążemy się żadną umową długoterminową. Rozliczamy się z czasu, który poświęcam na działania dla Ciebie. Korzystasz z naszych usług tak długo jak tego potrzebujesz i tylko za ten czas płacisz. Rozliczamy się wg stawki godzinowej lub od powierzonego zadania.

Bezpieczna współpraca

Nasza współpraca zabezpieczona jest umową, która obejmuje wszystkie istotne kwestie (RODO, powierzenie danych, prawa autorskie).

skontaktuj się z nami

Zróbmy razem dobry projekt!