skontaktuj się z nami

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Jak rozpocząć współpracę?

Bezpłatne konsultacje

Poznajmy się wzajemnie. Umów się na bezpłatne konsultacje, podczas których omówimy Twoje potrzeby i projekty a potem, w ciągu kliku dni prześlemy Ci pomysł na naszą współpracę i wstępny plan działania. 

Wolisz przynajmniej raz spotkać mnie na żywo? Wszystko da się zrobić. Jeśli rozważasz dłuższą współpracę możemy się spotkać na terenie Warszawy i okolic by lepiej się poznać.

Oferta indywidualna

Oferta ustalana jest w zależności od zadania, jakie chcesz zlecić. Np. wykonanie przygotowanie konkretnych dokumentów projektowych czy prowadzenie całego projektu.

Szybkie rozpoczęcie współpracy

Rozpoczęcie współpracy jest szybkie, pracujemy online. Nie tracisz czasu na żmudny proces rekrutacji, nie musisz też czekać aż skończy nam się okres wypowiedzenia. Jestem dla Ciebie niemal „od zaraz”.

Brak umowy długoterminowej

Nie wiążemy się żadną umową długoterminową. Rozliczamy się z czasu, który poświęcam na działania dla Ciebie. Korzystasz z naszych usług tak długo jak tego potrzebujesz i tylko za ten czas płacisz. Rozliczamy się wg stawki godzinowej lub od powierzonego zadania.

Bezpieczna współpraca

Nasza współpraca zabezpieczona jest umową, która obejmuje wszystkie istotne kwestie (RODO, powierzenie danych, prawa autorskie).

Napisz do nas lub skorzystaj z formularza

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

Zgoda na przetwarzanie danych

3 + 15 =