jesteśmy by pomóc rozwinąć twój biznes

Zróbmy razem dobry projekt

Wspieramy małe i średnie firmy w działaniach IT. Prowadzimy projekty, robimy analizy potrzeb technologicznych przedsiębiorstwa, wpieramy w kontaktach z dostawcami i koordynujemy wszystkie prace. Zajmujemy się również profesjonalnym wprowadzeniem Twojego biznesu do internetu. My zajmujemy się stroną techniczną, a Ty skupiasz się na rozwoju swojego biznesu!

Jesteśmy dla Ciebie

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oferując prosty, nowoczesny design. Po uzgodnieniu szczegółów otrzymasz oparty na najaktualniejszych trendach, jednak dostosowany do indywidualnych potrzeb, projekt. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie.

Strony wizytówki

Nawet mały biznes musi być online. Dzięki prostej stronie wypromujesz swój mały biznes w szybki i nowoczesny sposób.

Blogi

System CMS do zarządzania treścią pozwala szybko i łatwo dodawać materiały na swój blog oraz komunikować się z czytelnikami.

Strony firmowe

Rozbudowane strony umożliwiające zaawansowaną interakcję z klientem pozwolą twojej firmie zbudować profesjonalny wizerunek w internecie.

Co otrzymujesz?

Nie kupujesz kota w worku! W czasie naszej pracy kilkukrotnie przedstawiamy klientom postępy, by mogli ocenić czy produkt spełnia ich oczekiwania. Zanim przekażemy klientowi produkt przechodzi on nasze testy.

Nowoczesny design

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oferując prosty, nowoczesny design. Po uzgodnieniu szczegółów otrzymasz oparty na najaktualniejszych trendach jednak dostosowany do indywidualnych potrzeb projekt strony do zatwierdzenia.

Najnowsze technologie

Tworzymy strony spełniające standary zgodności z urządzeniami mobilnymi, oraz w pełni responsywne. Dbamy o to by wykorzystywane technologie były zawsze aktualne i dostosowane do potrzeb klienta.

Responsywne strony

Projektowane są tak, żeby dobrze działać na różnego rodzaju urządzeniach i w każdej rozdzielczości, ze szczególnym uwzględnieniem ciągle rosnącej popularności urządzeń mobilnych. Tak przygotowana strona nie wymaga specjalnej obsługi na tabletach lub smartfonach – menu i przyciski są sformatowane do łatwego użycia. Dlaczego responsywność strony jest taka ważne? Udział urządzeń mobilnych w przeglądaniu stron z roku na rok wzrasta. Badania wskazują, że często jeśli strona nie ma wersji mobilnej użytkownicy opuszczają ją po kilku sekundach.

System CMS

Korzystając z naszych usług otrzymasz stronę opartą na WordPressie – najpopularniejszym systemie CMS dostępnym na rynku. Będziesz mógł sam tworzyć, edytować i usuwać artykuły na swojej stronie dzięki czemu informacje będą zawsze aktualne. Interfejs jaki otrzymasz jest prosty, intuicyjny i bardzo ergonomiczny, oraz dostępny w języku polskim. Dodatkowo, w ramach usługi, otrzymasz od nas dokładną instrukcję jak aktualizować treści na swojej stronie.

Jesteśmy by pomóc Ci się rozwijać

Zajmujemy się profesjonalnym wprowadzeniem Twojego biznesu do internetu. Tworzymy strony internetowe, które nie tylko ładnie wyglądają ale pomagają realizować Twoje cele biznesowe. Integrujemy je z portalami społecznościowymi i zapewniamy spójność Twojego wizerunku w sieci.

R

Strona internetowa

Dostarczymy stronę responsywną, dostosowaną do urządzeń mobilnych, nowoczesną i w pełni skonfigurowaną pod Twoje wyjątkowe potrzeby

R

Social media

Założymy i poprowadzimy Twoje profile i Twoją stronę, byś TY mógł skupić się na swoim na biznesie.

R

Newsletter

Stworzymy Ci szablony maili, narzędzia do obsługi newslettera i budowy list mailingowych.

R

Narzędzia analityczne

Otrzymasz narzędzia, dzięki którym sprawdzisz skuteczność swoich działań on-line.

R

Instrukcja aktualizacji treści

Otrzymasz instrukcję samodzielnego wprowadzania zmian na stronie.

R

Szkolenie z obsługi

Możemy również przeprowadzić dla Ciebie stacjonarne szkolenie z obsługi strony (*obowiązuje na terenie Warszawy).

R

Wspomaganie pracy

Doradzimy Ci, z jakich narzędzi korzystać by budować i rozwijać swoją markę oraz optymalizować swoją pracę.

R

Wirtualny asystent

Nie masz czasu sam zajmować się swoimi działaniami w Internecie? Nic prostszego. Skorzystaj z naszych elastycznych pakietów godzinowych.

Jak pracujemy?

Analiza potrzeb

Omówimy wymagania dotyczące działania oraz wyglądu strony. W tym czasie zadajemy dużo pytań by jak najlepiej zidentyfikować Państwa potrzeby. Analizujemy możliwe rozwiązania i przedstawiamy różne opcje.

Projekt

Przygotujemy projekt graficzny wybranych podstron w postaci makiet oraz uzgadniamy strukturę strony. Prezentujemy rozwiązania, które zastosujemy na stronie.

Implementacja

Rozpoczyna się po uzgodnieniu projektu oraz dostarczeniu wszystkich materiałów, które mają znaleźć się na stronie. Stronę oraz sklep przygotowujemy na naszym wewnętrznym serwerze.

Testy i poprawki

Gdy skończymy pracę przekazujemy stronę do weryfikacji. Będą Państwo mieli możliwość zweryfikować każdą stronę. W tym czasie otrzymują Państwo dostęp do strefy klienta i systemu zgłoszeń.

Wdrożenie

Po zatwierdzeniu strony zostaje ona przeniesiona na serwer docelowy.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Zdjęcie zrzut ekranu strony cameralni.com
Zdjęcie zrzut ekranu strony cameralni.com
Zdjęcie zrzut ekranu strony internetowej sheldoncorgi.pl
Zdjęcie zrzut ekranu strony internetowej sheldoncorgi.pl

Ile kosztuje strona internetowa?

Nie ma na to prostej odpowiedzi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego nie mamy sztywnego cennika. Każdy ma inne potrzeby, którym staramy się sprostać. Aby przedstawić Ci wycenę musimy dowiedzieć się na czym Ci zależy i jaką masz wizję. Wycena zależy od złożoności strony, funkcjonalności jakie mają się na niej znaleźć oraz od ilości i rodzaju treści do wprowadzenia.

Wycena jest bezpłatna, skontaktuj się znami wypełniając formularz lub zadzwoń.

skontaktuj się z nami

Zróbmy razem dobry projekt!